Rehabilitacja sportowa Poznań

Osoby uprawiające sport wyczynowo lub amatorsko są narażone na występowanie różnego rodzaju urazów i kontuzji. Nierzadko zmuszone są zaprzestać aktywności fizycznej ze względu na uciążliwe dolegliwości bólowe. W takich przypadkach, jak najszybszy powrót do zdrowia jest najczęściej podstawowym priorytetem sportowca – a kluczem do szybkiego odzyskania pełnej sprawności fizycznej jest dobrze zaplanowana i regularna rehabilitacja.

Rehabilitacja sportowa w Poznaniu – dlaczego Medactive?

Program rehabilitacji sportowej w naszym gabinecie zawsze opieramy o indywidualne potrzeby pacjenta. Na początku pierwszej wizyty przeprowadzamy dokładny wywiad oraz badanie, które mają na celu umożliwić nam zaplanowanie skutecznej rehabilitacji. Sposób leczenia będzie różnił się w zależności od zaawansowania urazu oraz miejsca uszkodzenia.

 

 

Rehabilitacja sportowaDoskonale wiemy, że dla sportowców niezwykle istotny jest szybki powrót do formy, ale w ustalaniu programu leczenia priorytetem jest zdrowie naszego pacjenta. W naszym gabinecie trafnie oszacujemy, kiedy będzie możliwy powrót do aktywności sportowej.

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji – wybierz Medactive

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno hobbystów, jak i profesjonalnych sportowców. Rehabilitacja sportowa w Poznaniu, oferowana przez Medactive, pomoże przywrócić pełną sprawność, dzięki czemu powrót do sportu będzie możliwy w krótkim czasie, a stosowane metody zmniejszą ryzyko kontuzji w przyszłości oraz uchronią przed przeciążeniami.
Skorzystaj z konsultacji i ciesz się aktywnością bez bólu.